• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Kursu Muğla

Hızlı Okuma Kursu Muğla
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Muğla ile;

Okuma hızınızı 2-4 kat daha arttıracaksınız.
Okuduklarınızı daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.
Okuduklarınızı daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümseyen değerlendiren ve daha iyi zihinde tutan, verimli okuyucu durumuna geleceksiniz.
Göz sağlığı ve kaslarınız ciddi anlamda gelişecek.
Sınava giren öğrenciler için anlayarak hızlı soru çözme zamanı kazandırır.

Hızlı Okuma Kursu Muğla ile okuma hızınızı %300 artırarak, hızlı anlama ve kavrama becerisi ile birlikte dikkat ve konsantrasyonunuzu artırabileceksiniz, iki saatte 250 sayfalık bir romanı okuyup anlayabileceksiniz, öğrenme ve anlama hızınızı artırabileceksiniz, 

Çoğu insan gözün okuma esnasında satır üzerinde düz bir çizgi takip eder gibi kayarak ilerlediğini düşünür. Oysa doğrusu öyle değildir. Göz satır üzerinde okuma yaparken tabiri caizse çekirge gibi ilerler. Yani başta sabitleşip kapasitesine göre sağdaki ve soldaki kelimeleri okur. Zıplar, sabitleşir sonra tekrar sağdaki ve soldaki kelimeleri okur. Okuma böyle gerçekleşir. Okuma işleminde geçen sürenin %80'i duraklamada, %20'si sıçramalarda geçmektedir. Kötü okuyucunun hem duraklama sayısı, hem de duraklamalarda harcadığı vakit fazladır. Böyle okuyucular kelime kelime hatta heceleyerek okurlar.

Hızlı okumaanlayarak okuma düzeyinizi ve hızınızı yükseltme tekniğidir. Bu yöntem aynı süre içerisinde daha çok sözcük okuyabilmenizi, karar verme yeteneğinizi artırmanızı ve dolayısıyla zamanı etkin bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. ÖSS sadece bilgi gerektiren bir sınav değil, zamanı ne kadar iyi kullandığınızı da ölçen bir sınav olduğu için Muğla Hızlı Okuma Kursu’na katılarak hızlı okuma alışkanlığını kazanabilmek önemli bir avantaj olacaktır.

Hızlı Okuma Kursu Muğla ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Hızlı Okuma Kursu Muğla tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Hızlı Okuma Kursu Muğla başlıklı 2133 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın