• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Mugla Anlayarak Hizli Okuma

Mugla Anlayarak Hizli Okuma
Hızlı Okuma

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitim Hedefi:
 
Katılımcıların mevcut okuma hızını ölçerek seminer sonuna kadar en az %300 - katılımcı özelliğine göre ise %1000 civarında kalıcı bir artış sağlanabilmektedir. Okuma disiplini ve sistematiği kazandırmak Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminin temel hedeflerinden biridir. Temel okuma becerilerinde problem olmayan her birey bu eğitimden faydalanabilecektir.

Ne Kadar Hızlı Okuyabiliriz? 

Çoğu insan bir dakikalık zaman dilimi içerisinde 150-200 kelime cıvarında okur. 200-300 sözcük okuyanlar hızlı okuyucu olarak nitelendirilir. Günümüzde Anlayarak Hızlı Okuma yöntemlerinin öğrenilmesi ve uygulanmasıyla dakikada 500-600 kelime okunabilmektedir. Bunu 1000 kelimenin bile üzerine çıkaranlar vardır. Eski ABD Cumhurbaşkanlarından Kenedi'nin bir dakikalık zaman dilimi içerisinde 2000 kelime okuyabildiği söylenir. 

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi Neleri Kapsar?
 
© Muğla Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleri öğrenme süreçlerini olumlu bir şekilde etkiler ve etkili kavrama metotlarını öğrenmenizi sağlar.

© Odaklanma ve motivasyon düzeylerinizi arttırarak okuduklarınızın büyük çoğunluğunu şimdikinden daha iyi bir şekilde anlamanızı sağlar.

© Okuma ve anlamayı zorlaştıran sebepleri MUĞLA ANLAYARAK HIZLI OKUMA YÖNTEMLERİNİ öğrenerek kolay bir şekilde aşabilirsiniz.,

© Klasik okuma yöntemi ile üstün okuma tekniklerinin karşılaştırılması yapıldığı zaman MUĞLA ANLAYARAK HIZLI OKUMA yöntemlerinin size sağladığı yararlar daha iyi bir şekilde anlaşılabilir.

© Aktif görüş alanını geliştirme, MUĞLA ANLAYARAK HIZLI OKUMA EĞİTİMLERİNİN temel hedeflerinden biridir.

© Görme ve anlama hızı seviyelerinizi arttırma MUĞLA HIZLI OKUMA EĞİTİMLERİNİN doğal sonucudur.

© Göz kaslarını çabuklaştırmak ve güçlendirmek için gerekli olan bütün teknikler MUĞLA HIZLI OKUMA EĞİTİMLERİ içerisinde öğretilmektedir.

© Okuma sürecinde iç disiplin sağlama,

© Okuman faaliyetine ritim kazandırma,

© Kelimeleri şekillerini görerek algılama,

© Paragrafın ya da metnin ana düşüncesini yakalama ve bunlara benzer tüm konularda pozitif yönlü gelişmenin sağlanması için öncelikli hedefler olarak Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri öğretilmekte ve uygulanmaktadır.
 
Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminde okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını tespit edip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir biçimde arttırmak hedeflenmekte ve bunun % 100 GARANTİSİ VERİLMEKTEDİR! MUĞLA HIZLI OKUMA TEKNİKLERİ EĞİTİMİNİN BU KADAR KESİN SONUÇLARINI sizin de gözlemleyip ölçümlemeniz mümkündür.

Muğla'daki Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimlerimiz için 02522130098 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - -
Mugla Anlayarak Hizli Okuma başlıklı 1682 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın