• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi
Hızlı Okuma

Birçok insan, anlamak için yavaş okuması gerektiğine inanır. Bu yanlış bir inanıştır. Aksine, yavaş okumak konsantrasyonu bozarak, anlama oranımızı düşürmektedir. Hızlı okuma ise anlama oranını, konsantrasyonu ve hatırlama oranını artırmaktadır.

400 sayfalık bir kitapta yaklaşık 100.000 kelime bulunur. Yavaş okuyan bir okuyucu bir saatte yaklaşık 7.000 kelime okuyabilir. Bu da yaklaşık 15-16 saatte bitireceği anlamına gelir o kitabı. Hızlı okuma tekniklerini uygulayan bir kişi aynı sürede 2 ya da 3 kitap bitirebilir ve yavaş okuyan kişiden daha fazla anlar.

Okuma esnasında göz metin üzerinde soldan sağa doğru kayar ve her kelime üzerinde duraklar. Bu duraklama esnasında, aynı bir fotoğraf makinası gibi kelimenin resmini çekip beyne gönderir, beyin de kelimeleri tek tek anlamlandırır.

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitiminin Hedefi:

Okuma hızınızı, anlama ve kavrama oranınızı da yükselterek az 2 hatta 3-4 kat artıracaksınız.
Dikkat ve konsantrasyonunuzu artırabileceksiniz.

Ders çalışırken kullandığınız ders kitaplarını ve kaynak kitaplarınızı yüksek anlama oranıyla daha hızlı okuyup anlayarak zamandan kazanıp başarı oranınızı da yükselteceksiniz.

*Öğrenme ve anlama hızınızı artırabileceksiniz.

*Muğla Hızlı okuma tekniği ile,sınavlarda soruları çok daha hızlı okuyup anlayarak zaman kazanıp avantaj sağlayacaksınız.

*Sınavlara hazırlanırken konulara daha iyi odaklanabilecek ve daha iyi öğreneceksiniz. Paragraf sorularını daha hızlı ve daha etkin okuyup anlayabileceksiniz.

*Hızlı okuma tekniklerini kullanarak,daha az zamanda daha çok kitap okuyabileceksiniz.

*Muğla Hızlı Okuma Eğitimine katılan bir öğrenci SBS,YGS,LYS,KPSS,ALES,TUS vb. sınavlarda soruları daha hızlı okuyup anlayarak, '20-30 dakika' ekstra zaman kazanacak.

*Anlayarak hızlı okuma eğitimi ile okuduklarını daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümseyen, değerlendiren ve daha iyi akılda tutan, verimli bir okuyucu haline geleceksiniz...


Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimin Detayları:

Eğitim İsmi: Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir şekilde arttırmayı % 100  GARANTİ VERİLMEKTEDİR! Eğitimin temel hedefi anlama, dikkat,odaklanma,konsantrasyon en etkin şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın sonunda verimli ve etkin bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir. 

Eğitimin süresi:  15 saattir. 5 haftalık zaman diliminde programın tamamlanması uygundur. (Eğitimlerimiz %25 teorik, %75 pratik uygulamalardan oluşmaktadır.)

SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS sınavına hazırlanıyorsunuz ama sınavdaki en büyük probleminiz sınav süresinin yeterli gelmemesi, sınavlarda 45. dk. veya bir saate yakın ekstra zaman kazanabilirsiniz. Sınavda hızlı okuyup ve daha az yorularak kısa sürede daha çok soru çözebilirsiniz.

Sınavlara hazırlanan bir öğrenci normalde soruları verilen zaman diliminde yetiştiremediği halde MUĞLA ANLAYARAK HIZLI OKUMA tekniklerini öğrenen bir öğrenci sınavda süreyi yetiştirmeyi bir yana bırakıp 45- 60 dk kazanır.

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimine Kimler Katılabilir?

Sınavlara hazırlananlar, ( SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES vb.) öğrenciler ve eğitmenler, Yöneticiler ve her düzey idari görevliler, Okumayı ön planda tutan tüm meslek erbapları ve Okumasını geliştirmek isteyen her yaştaki kişiler.

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0252 213 00 98 numaralı telefonu arayabilir ya da Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi başlıklı 1643 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın